ikona Fizykoterapia

Fizykoterapia

Zabiegi fizykoterapii wykonywane są odpłatnie.

Fizykoterapia czynna: Poniedziałek – Piątek w godz 08:00 – 14:00

Zabiegi wykonują:

Maria Rybczyńska – Fizjoterapeuta

Wykonywane zabiegi:

Elektroterapia – Diadynamik, Jonoforeza, Galwanizacja, Interdyn, Elektrostymulacja, Tens, Ultradźwięki, Kotz
Ponadto: Sollux, Bioptron, oraz Laser
 

Każdy zabieg w cenie 5,00 zł

 
Elektroterapia  –  schorzenia m.in. układu ruchu i neurologiczne za pomocą różnego rodzaju prądów leczniczych, w którym wykorzystuje się do leczenia prąd stały, modulowane prądy średniej częstotliwości oraz prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.
 

SolluxEmituje promieniowanie podczerwone, które wykorzystuje się głównie w gabinetach fizjoterapii do przeprowadzania zabiegów światłoleczniczych i ciepłoleczniczych. Promieniowanie sollux dociera w głąb tkanek, poprawiając ukrwienie, zmniejszając napięcie mięśni oraz łagodząc ból.

 
Bioptron – Proces gojenia się ran, uśmierzania bólu, leczenie schorzeń dermatologicznych i problemów skóry, z powodzeniem stosowana w pediatrii, stosowana w leczeniu Sezonowych Zaburzeń Afektywnych (SAD).
 
Laser – Laseroterapia jest wykorzystywana do walki z bólem, zarówno w stanach ostrych, podostrych i przewlekłych. Pomimo że jest metodą stosunkowo nową, cieszy się sporym uznaniem. Dzieje się tak ze względu na efektywność, bezbolesność i szybkość. Poza tym tego typu zabiegi nie mają przeciwwskazań wiekowych ani nie powodują efektów ubocznych.